E-mail: info@savcilarnakliyat.com | Tel: +90 324 237 01 73 | Ülke : TÜRKİYE  
HOŞGELDİNİZ Hizmetlerimiz Sayfası...

KURUCULARIMIZ

Şirketimiz 2005 yılında Mehmet Emin Savci ve Mahmut Savcı tarafindan uluslarararası nakliye ve taşıma alanında faaliyette bulunmak üzere kurulmuştur.

HAKKIMIZDA

2005 yılında Mersin ilinde kurulmuş olan SAVCILAR ULUSLARARASI NAKLIYAT günümüze kadar uluslar arası nakliye sektöründe, önde gelen kuruluşlardan biri olma özelliğini sürekli muhafaza ederek, müşterilerilerine hizmet vermektedir.

İLETİŞİM

Camiişerif Mahallesi Çakmak Caddesi Yazıcıoğlu işhanı Kat:4 No:10 MERSİN

SAVCILAR ULUSLARARASI NAKLİYE TURİZM DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ

HİZMETLERİMİZ

Siz Müşterilerimizin ihtiyaclarını karşılacak şekilde aracılık ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. Meyve Sebze ve Narenciye ithalatı ve ihracatı yapılır.

SAVCILAR 'ın Uluslararası Taşımacılık Çerçevesinde sunduğu hizmetler: Eşyaların ülke ve nakil türüne göre ambalajlanması Antik eşya, halı vb. eşyaların gerekli işlem ve evraklarının hazırlanması Nakil vasıtasının kiralanması Gümrük işlemlerinin takibi ve ülke dışına çıkarılacak eşyaların hazır hale getirilmesi İstenilen gün ve saatte, nakledilecek eşyaların hazır (ambalajlı) hale gelmiş şekilde nakil vasıtasına direkt yüklenmesi veya nakil vasıtasına ulaştırılması Yurt dışına yollanan eşyanın, o ülkenin şartlarına göre liman veya adres teslimi olmak üzere istenilen yere ulaştırılmasıSAVCILAR ULUSLARARASI NAKLİYAT

Tüm Hakları Saklıdır...www.savcilarnakliyat.com