E-mail: info@savcilarnakliyat.com | Tel: +90 324 237 01 73 | Ülke : TÜRKİYE  
HOŞGELDİNİZ Hakkımızda Sayfası...

KURUCULARIMIZ

Şirketimiz 2005 yılında Mehmet Emin Savci ve Mahmut Savcı tarafindan uluslarararası nakliye ve taşıma alanında faaliyette bulunmak üzere kurulmuştur.

HAKKIMIZDA

2005 yılında Mersin ilinde kurulmuş olan SAVCILAR ULUSLARARASI NAKLIYAT günümüze kadar uluslar arası nakliye sektöründe, önde gelen kuruluşlardan biri olma özelliğini sürekli muhafaza ederek, müşterilerilerine hizmet vermektedir.

İLETİŞİM

Camiişerif Mahallesi Çakmak Caddesi Yazıcıoğlu işhanı Kat:4 No:10 MERSİN

SAVCILAR ULUSLARARASI NAKLİYE TURİZM DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ

HAKKIMIZDA

2005 yılında Mersin ilinde kurulmuş olan SAVCILAR ULUSLARARASI NAKLIYAT günümüze kadar uluslar arası nakliye sektöründe, önde gelen kuruluşlardan biri olma özelliğini sürekli muhafaza ederek, müşterilerilerine hizmet vermektedir. Profesyonel ve eğitimli şöför kadrosu ile Asya Ülkeleri, Türk Cumhuriyetleri ve Ortadoğu ülkelerine mal taşımacılığı yapmaktadır.

Taşımalarınızın güvenli, zamanında, daha hızlı ve en ekonomik olarak yerine ulaşmasını ilke olarak benimsemiş SAVCILAR ULUSLARARASI NAKLIYAT Müşteri Odaklı hizmet sunarak, uzun vadeli kalıcı ilişkiler kurma bilinci içerisindedir. Taşımacılık konusunda gösterdiğimiz özen ve teknolojik yatırımlar birleşince Müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesini gün geçtikçe artırmaktadır. Uzman kadro ve modern teknolojik altyapı ile donatılmış araçları ile Uluslararası kalite standartlarından taviz vermeyen yönetim ve hizmet anlayışı ile ürünlerinizi teminat altında güven ile taşımaktadır.

VİZYONUMUZ • Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile uluslararası pazar payını koruyarak sürekli büyümeyi hedefleyen deneyimli personeliyle müşterisine verdiği hizmetle farklılık yaratmayı hedeflemek sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktır.

MİSYONUMUZ • Uluslararası taşımacılıkta istihdam yaratmak özel eğitimli kadromuzla müşterilerimize güvenilir bilgi akışı sağlayıp,arzu edilen hizmeti zamanında organize etmek güven ve başarıyı ilke edinen bir kuruluş olmaktır.SAVCILAR ULUSLARARASI NAKLİYAT

Tüm Hakları Saklıdır...www.savcilarnakliyat.com